W serwisie YouTube na kanale serii Final Fantasy XV udostępniono film pt: FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION: Hajime Tabata Community Message. Sam Hajime Tabata poświęcił kilka minut, aby opowiedzieć graczom o kilku ważnych kwestiach nadchodzącej gry FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION. Na początek dowiadujemy się, że uruchomiono przedsprzedaż.

Każda osoba, która zakupi grę w tej promocji otrzyma kilka bonusów. Póki co nie ujawniono ich, ale podobno mają być warte zdobycia.

Następnie poinformował o udostępnieniu przez deweloperów benchmarku gry, aby sprawdzić, jak nasz komputer sobie poradzi.

Na koniec wspomniał, że FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION powstała całkowicie od zera i nie jest konsolowym portem. Gram a wykorzystać potencjał, drzemiący w komputerach osobistych. Zastosowano tutaj wszystkie znane obecnie technologie graficzne i nie tylko.


Poprzedni artykułUdostępniono benchmark gry FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION
Następny artykułVIA wraca na rynek procesorów x86 – premiera układów Zhaoxin
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.