Jeżeli znacie lub graliście w grę Minecraft to może ucieszy was i ta wiadomość. W maju 2019 do kin wejdzie film o świecie Minecrafta. Informację tą ujawniono na oficjalnej stronie studia Mojang, które obecnie należy do firmy Microsoft. Data premiery jest dość odległa i może dziwić, ale jak zapewniają twórcy, chcą wszystko dopracować jak najlepiej. Wiadomym jest, że produkcja będzie wspierała technologie 3D oraz IMAX.

Producentami filmu Minecraft zostali Roy Lee i Killa Messicka. Pozostaje zatem czekać na dalsze informacje ze strony studia.


ŹRÓDŁOhothardware.com
Poprzedni artykułAxiomtek MANO0500 – mini-ITX na procesory Intel Skylake
Następny artykułWD zapowiada 256 GB karty SanDisk Ultra i SanDisk Extreme
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.