Studio Fatshark zapowiedziało grę Warhammer: Vermintide 2. Będzie to pierwszoosobowa, kooperacyjna gra akcji osadzona w uniwersum Warhammer. Oficjalne informacje o samym tytule mają się ukazać dopiero 17 października 2017 roku. Gra ma posiadać rozbudowany system walki oraz dużą liczbę broni.

Zapowiedziane Warhammer: Vermintide 2 – podobnie jak część pierwsza – to pierwszoosobowa, kooperacyjna gra akcji osadzona w uniwersum Warhammer. Niestety na razie jest to właściwie wszystko, co wiemy. Na pocieszenie dostaliśmy jedynie screeny (przedstawiające lokalizacje), które przecinają treść tego newsa.

Zalecane:

  • System operacyjny: Windows 7 64-bit, Windows 8/8.1 64-bit, Windows 10 64-bit*
  • Procesor: Intel Core i7-4790K @ 4.00 GHz lub AMD FX-9590 @ 4.7 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 780 lub AMD GPU Radeon R9 290
  • Miejsce na dysku: 30 GB dostępnej przestrzeni
  • Dodatkowe uwagi: *WARNING: These requirements are temporary and will be updated

Poprzedni artykułA oto kolejny film w rozgrywki w The Evil Within 2. Jest strasznie
Następny artykułW Starcraft II pojawił się Dehaka, jako nowy dowódca w trybie współpracy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.