W czasie targów E3 firma Ubisoft ujawniła dwa nowe zwiastuny dla gry Far Cry 5. Oba pokazują kilka postaci, z którymi przyjdzie nam współpracować. Grace Armstrong jest snajperem, Boomer to pies bojowy, natomiast Nick Rye to specjalista od ostrzału z powietrza. Oczywiście na koniec omówiony zostaje nasz bohater główny.

Akcja Far Cry 5 ma się dziać w miejscowości Hope County w stanie Montana. W miasteczku żyją ludzie, którzy uwielbiają wolność. Jednakże ich swoboda jest zagrożona z powodu sekty Projekt u Bram Edenu. Na jej czele stoi charyzmatyczny prorok Jospeh Seed wraz ze swym rodzeństwem. Gra rozpoczyna się w momencie, kiedy sekta zaczyna agresywnie przejmować kontrolę nad regionem.


Poprzedni artykułZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini – najmniejsza odmiana tego modelu
Następny artykułMiddle-Earth: Shadow of War – udostępniono film z 30 minutową rozgrywką
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.