Ubisoft zaprezentował edytor map do gry Far Cry 5 o nazwie Far Cry Arcade. Narzędzie pozwoli przygotować własne obszary oraz zdobywać doświadczenie. Do budowany ma zostać przeznaczonych ponad 7000 obiektów i elementów. Katalog ten ma się w przyszłości poszerzyć, a planowanych jest 6 dużych bezpłatnych aktualizacji. Sam edytor ma zostać mocno zintegrowany z grą.

Użytkownicy otrzymają możliwość uruchomienia edytora z poziomu menu oraz podczas samej kampanii fabularnej. Dodatkowo w wirtualnym świecie znajdą się maszyny do uruchomienia edytora. Plakaty natomiast będą mogły przenosić graczy na ich własne lokacje.

Ciekawostką ma być wspólny system postępów. Punkty doświadczenia, zdolności oraz gotówka gracze będą mogli wykorzystać zarówno w fabule, jak i na mapach.

 

Na mapach stworzonych w edytorze, będzie można grać w następujące warianty; Bounty Hunt, Journey oraz sieciowa rywalizacja.


ŹRÓDŁOnews.ubisoft.com
Poprzedni artykułASUS Cerberus GeForce GTX 1050 Ti – ciekawy model dla graczy
Następny artykułStar Citizen: Reverse the Verse LIVE – Performance and Optimization
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.