Ubisoft udostępniło dodatek Hours of Darkness (Mroczne godziny) dla gry Far Cry 5. Najnowsze rozszerzenie zabiera nas do Wietnamu, gdzie wcielamy się w Wendella Rendlera. Po krótkim wstępie z udziałem amerykańskiej armii nasz bohater trafia do niewoli. Musimy uciec z obozu jenieckiego oraz uwolnić naszych towarzyszy. Gra stawia na ciche akcje za które będziemy otrzymywali dodatkowego bonusy.

Far Cry 5: Hours of Darkness dostępne są w cenie 12 dolarów samodzielnie. Gracze posiadający wersje Season Pass Gold Edition otrzymują dodatek całkowicie za darmo.

Po ukończeniu „Mrocznych godzin” odblokują się nowe tryby gry.

Ubisoft szykuje jeszcze dwa rozszerzenia: Marsjańską pułapkę (premiera w lipicu) oraz Do Licha, Zombie! (premiera w sierpniu).


Poprzedni artykułShadow of the Tomb Rider – NVIDIA prezentuje rozgrywkę w 4K
Następny artykuł4 minutowa rozgrywka w grze Anthem. Podziwiajcie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.