Roberts Space Industries udostępniła do końca listopada możliwość darmowej gry w Star Citizen. Wydarzenie nosi nazwę Fall 2016 Free Fly i pozwala polatać myśliwcem F7C-M Super Hornet. Jest to niebywała okazja do tego, aby móc zobaczyć jak faktycznie wygląda gra, za którą trzeba zapłacić niemałe pieniądze. Dodatkowo wiele osób ma też okazję sprawdzić, czy ich sprzęt da radę uciągnąć ten tytuł.

Aby móc zagrać w Star Citizen, należy założyć konto na stronie domowej i wpisać promocyjny kod FALL2016. Następnie trzeba pobrać klienta i go zainstalować.


Poprzedni artykułUNIGINE Corp prezentuje zwiastun UNIGINE Superposition Benchmark
Następny artykułFiraxis Games udostępnia ścieżkę dźwiękową z gry Civilization VI
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.