Studio 11 bit studios udostępniło dodatek Fading Embers do gry This War of Mine. Tytuł ten pojawił się w listopadzie 2014 roku i od razu zdobył wysokie oceny recenzentów. Gra ukazuje oblicze wojny do strony cywilów. Stajemy na czele grupki cywilów, starających się przeżyć w oblężonym mieście, zmagając się z brakiem żywności, lekarstw i ciągłym zagrożeniem ze strony snajperów i szabrowników.

Dodatek Fading Embers skupi się na losach kobiety Anja, żyjącej w strefie wojennej. Od jej decyzji będzie zależeć, czy ważniejsze jest przetrwanie człowieka, czy jego dotychczasowe dokonania. Jak zapewniają twórcy, rozgrywka będzie nieliniowa, a nasze decyzje będą miały wpływ na dalszą rozgrywkę.

Fading Embers - kolejny dodatek do wojennej gry This War of Mine 1


Poprzedni artykułCryorig C7 RGB – aluminiowe chłodzenie mini-ITX z diodami RGB
Następny artykułRoad to the Black Sea – nowe zdjęcia krajobrazów z kolejnego dodatku
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.