Bethesda Softworks udostępniła kolejny film poświęcony grze Dishonored 2 – Book of Karnaca’ Narrative Video. Opowiedziana jest w nim historia, która działa się przed rozpoczęciem gry. Prócz tego mamy objaśniony pokrótce cel, który nam przyświeca – odzyskać to, co zostało skradzione. Głównymi bohaterami są Emily Kaldwin (córkę cesarzowej z Dishonored) oraz Corvo Attano (bohatera poprzedniej odsłony).

Gracze opuszczą Dunwall i udadzą się do Karnaki, by walczyć o odzyskanie tronu, wykorzystując potężne, nadnaturalne zdolności.


Poprzedni artykułPoznań Game Arena 2016 – cosplay, czyli bohaterowie z gier
Następny artykułRise of the Necromancer – wielki powrót Nekromanty do Diablo III
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.