ROCKFISH Games zapowiedziało dodatek do gry EVERSPACE o nazwie Encounters. Będzie to pierwsza nowa zawartość, która pojawi się w symulatorze kosmicznym. Gracze otrzymają dostęp do nowych statków, sporej ilości nowego ekwipunku, nowych stacji kosmicznych, nowych bohaterów z własnymi zadaniami i wiele więcej. Dodatek powinien się ukazać już pod koniec października 2017 roku na komputery osobiste.

Ciekawie zapowiadają się udoskonalenia stacji kosmicznych. Gracze będą mogli w locie skorzystać z takich usług, jak: rafinowanie i przekształcanie zasobów, modernizacja zdolności statków czy drobne prace remontowe.

Będzie również możliwość odwiedzenia Okkar Homeworld za uiszczeniem opłaty. Prócz tego statek otrzyma specjalne bariery osłonne o dwukrotnie większej pojemności.


Poprzedni artykułWillard Wyler’s Halloween Scream w grze Call of Duty: Infinite Warfare
Następny artykułWarframe: Plains of Eidolon – nowy tryb z “otwartym” światem
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.