Redaktorzy portalu dsogaming.com mieli okazję zagrać w demo gry Everspace 2. Możliwość tą udostępnili im Rockfish Games i Evolve w postaci dema. Ekipa była zachwycona grafiką, odkrywaniem kosmosu, elementami RPG oraz futurystyczną historią. Do tego gra wykorzystuje znany w branży silnik Unreal Engine 4, który w dobrych rękach, potrafi pokazać wiele.

Warto zapoznać się ze zrzutami ekranów w rozdzielczości 4K, które robią niesamowite wrażenie. Jak zapewniają redaktorzy dsogaming.com, demo nie było w stanie utrzymać 60 FPSów, na karcie NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti. Brakowało także ustawień graficznych oraz efektów ray-tracingu.


ŹRÓDŁOdsogaming.com
Poprzedni artykułHama zapowiedziała udział w targach Poznań Game Arena 2019
Następny artykułWedług Michała: Warto oglądać program Misję Esport
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments