Rockfish Games zapowiedziało grę Everspace 2. Prezentacja odbyła się podczas trwającej konferencji Gamescom 2019. Nowa odsłona ma być po raz kolejny dynamiczną strzelanką dla jednego gracza. Twórcy obiecali nam ogromny otwarty świat z ekscytującą historią. Gracze będą mogli odkrywać pozaziemskie gatunki, poznawać tajemnice, znajdować ukryte skarby i broń. Pozostanie przy życiu, będzie wymagało o wiele większych umiejętności, niż dotychczas.

W Everspace 2 znajdziemy ogromną kolekcję statków kosmicznych o zróżnicowanych klasach. Gracze będą mogli je modyfikować pod swoje potrzeby, dzięki modułom, broniom, urządzeniom i talentom. Twórcy udoskonalą system walki oraz sterowania, co ma jeszcze bardziej urealnić całą rozgrywkę.

Wstępna premiera gry to 2021 rok. Nie podano jeszcze wymagań sprzętowych oraz przewidywanej ceny.


Poprzedni artykułKoniec wakacji. Pora wracać na Majora
Następny artykułStarLadder Berlin Major 2019 z polską transmisją!
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.