Studio CCP Games udostępniło darmową aktualizację Groundrush do gry EVE: Valkyrie. Wprowadza ona nową mapę o nazwie Solitude. Zamiast walki w kosmosie, będzie się ona toczyła na powierzchni planety. Prócz grawitacji pojawi się sporo nowych elementów, na które trzeba będzie zwracać uwagę.

Wprowadzono także dwa nowe tryby: Control i Carrier Assault. Pozwolą one graczom na zmierzenie się drużynowo ze sztuczną inteligencją. Dodatkowo niezależnie od trybu rozgrywki, nagrody i doświadczenie będą takie same.

Wprowadzono również funkcję animowanego awatara. Umożliwia on graczom pokazanie radości lub smutku, w zależności od sytuacji. Twórcy dodali również angielskie napisy. Wprowadzono także obsługę kontrolera Steam Controller. Udoskonalono stabilność gry oraz wyeliminowano sporo błędów.


Poprzedni artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 381.65 ze wsparciem dla GeForce GTX TITAN Xp
Następny artykułNVIDIA GeForce GTX TITAN Xp rozebrana na czynniki pierwsze. Układ GP102-450 potwierdzony
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.