SCS Software zapowiedziało dodanie wyspy Korsyka do gry Euro Truck Simulator 2. Nowość pojawi się w aktualizacji 1.36 dla wszystkich tych, którzy posiadają dodatek Vive la France!. Wspominana wyspa leży na Morzu Śródziemnym, na zachód od Włoch i na południowy wschód od Francji. Terytorialnie i państwowo należy do Republiki Francji. Jest to zatem kolejna wyspa w grze.

Twórcy zaplanowali dodanie aż 6 miast: Ajaccio, Calvi, Ile Rousse, Bastia, Porto Vecchio oraz Bonifaci. Prócz tego gracze będą mogli zwiedzić piękne widoki w postaci zabytków, roślinności oraz miasteczek i wsi.


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułECS Season 8: Virtus.pro zagra przeciwko europejskiej drużynie, rywal będzie wymagający
Następny artykułG.SKILL udostępnia moduły pamięci DDR4 o pojemności 32 GB
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.