Studio SCS Software poinformowało, że szykuje się do udostępnienia tzw. ciężkich ładunków w grze Euro Truck Simulator 2. Będą to ładunki, przekraczające ponad 50 ton. Obecnie w grze istnieje kategoria tzw. ciężkich ładunków, ale nie przekraczają one wagi 25 ton. Jednakże wiele osób wie, jaka jest różnica w ciągnięciu takiej naczepy.

Jeżeli już mowa o takich typach naczep. Ciekawe, czy SCS Software doda do gry nowe podwozia ciężarówek, np. 8×4 lub dedykowane modele naczep z dodatkowymi osiami.


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułTRANSCEND MTE850 – szybki dysk SSD na złączu M.2 i protokole NVMe
Następny artykułPlanescape: Torment Enhanced Edition, czyli odświeżona edycja kultowego RPGa wszechczasów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.