SCS Software poinformowało, że pracuje właśnie nad poprawnie świateł samochodów w Euro Truck Simulator 2. Jest to część zmian, jakie pojawią się w kolejnej większej aktualizacji do gry. Twórcy zaznaczają, że od samego początku starali się poprawić wizualny wygląd świateł w samochodach. Już jakiś czas temu zrobiono pewną zmianę, ale do dzisiaj nie jest ona w pełni satysfakcjonująca.

Silnik w grze Euro Truck Simulator 2 do wyświetlania świateł stosuje szereg różnych zmiennych. Jednakże obecnie jest tak, że to oświetlenie potrafi czasem całkowicie zasłonić przód naszego pojazdu. Celem twórców jest taka poprawa tego, aby lampy były dobrze widoczne, zarówno za dnia, jak i w nocy.

oświetlenie


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułMuzeum Gry i Komputery Minionej Ery ufundowane za kwotę 16 718 zł
Następny artykułBlack Desert Online z nowym filmem ukazującym zakątki świata
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.