Prace nad dodatkiem Italia do gry Euro Truck Simulator 2 posuwają się do przodu. Dużym problemem jest wybór odpowiedniej sieci dróg i umieszczenie go w grze. Tyczy się to miast oraz kraju. Jako, że skala dróg wynosi 1:20 normalnej, to trzeba odpowiednio zdecydować, które drogi są najbardziej charakterystyczne dla danego miasta czy regionu.

Prócz tego dochodzą jeszcze budynki oraz obiekty, które również trzeba wymodelować i umieścić w grze.

Jeżeli chodzi o tworzenie miast, to ekipa długi czas dyskutuje, które elementy z centrum zostaną włączone do gry i odpowiednio skomunikowane z drogami. Każde miasto posiada również tzw. obwodnicę, która łączy się z resztą tras.

Deweloperzy starają się wybrać to, co najlepsze. Czasami nawet słuchają się społeczności i włączają te elementy do gry. Jest to swoista symbioza w świecie gier, co jeszcze bardziej urealnia tytuł.


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułESL Mistrzostwa Polski 2017 pobiło swoje własne rekordy
Następny artykułTysiącletnia Wojna – historia Turalyona i Allerii po opuszczeniu Azeroth
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments