SCS Software poinformowało o rozpoczęciu prac nad odświeżeniem części Europy w grze Euro Truck Simulator 2. Chodzi mianowicie o rejony, które są najstarsze ze wszystkich i które przez ostatnie parę lat nie otrzymały żadnej aktualizacji. Deweloperzy zdecydowali się wydzielić dedykowany zespół programistów i grafików, którzy zaczną odświeżanie od Niemiec. Tak drodzy czytelnicy. Jest to obecnie chyba najstarszy z regionów w całej grze.

SCS Software oczywiście nie ma obecnie mocy przerobowej, aby za jednym razem poprawić jakość wizualną całego kraju. Jest on po prostu zbyt duży. A według deweloperów potrzeba na to aż 30 lat pracy jednej osoby.

Odświeżanie będzie odbywało się etapami, a zmiany będą wprowadzane w kolejnych aktualizacjach gry. Prócz tego zespół w dalszym ciągu będzie wydawał nowe większe dodatki i starał się zaktualizować te starsze.

Na początek postanowiono poprawić drogi i autostrady, ponieważ to nimi poruszamy się najczęściej. Do tego dojdą niektóre miasta.


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułGOG.com Weekly Sale: Odjazdowe, kultowe klasyki – nawet do 90%
Następny artykułDark Souls: Remastered – wróć ponownie do świata Lordran
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.