SCS Software udostępniło aktualizację 1.34 do gry Euro Truck Simulator 2. Najważniejszą nowością jest dodanie kolejnej ciężarówki – MAN TGX Euro 6 Efficient Line 2 edition. Ciągnik ten jest 16 pojazdem w grze, a prace nad nim trwały wiele lat. Powodem tego były kwestie licencyjne oraz brak odpowiednich materiałów dotyczących tego modelu. Wygląda na to, że firma MAN w końcu dała się ułaskawić.

Ciężarówka MAN TGX Euro 6 Efficient Line 2 edition wyposażona jest w 3 wersje kabin oraz 6 konfiguracji zawieszenia – do 8×4 włącznie. Warto nadmienić, że wszystkie 3 kabiny mają kompatybilność ze specjalnymi transportami. Twórcy zapowiedzieli także, że w przyszłości w Euro Truck Simulator 2 ma się pojawić MAN TGX Euro 6 Efficient Line 3 edition.

Poprawiono strefy czasowe w Obwodzie Kaliningradzkim i dodatku Beyond the Baltic Sea.


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułIEM Katowice 2019: Podsumowanie czwartego dnia turnieju
Następny artykułIEM Katowice 2019: Piąty dzień turnieju przed nami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.