ESL Mistrzostwa Polski 2017 powoli zbliżają się do końca. Finały tego wspaniałego wydarzenia odbędą się w dniach 29 – 30 kwietnia w katowickiej ESL Arenie. w sobotę odbędzie się mecz o 3. miejsce w League of Legends i półfinały CS:GO, zaś w niedziele czekają nas wielkie finały. W LoL-a oba pojedynki rozegrane zostaną w systemie BO5 (do trzech wygranych map), zaś w CS:GO wszystkie spotkania toczyć będą się w systemie BO3 (do dwóch wygranych map).

Stawka jest wysoka, bo w puli nagród znalazło się aż 150 000 złotych, z czego 80 000 złotych przypada na turniej League of Legends, zaś 70 000 zł na CS:GO. Dodatkowo wszyscy uczestnicy lanowych finałów będą mieli zapewnione pełne wsparcie organizatora w kwestii zakwaterowania, wyżywienia, a także transportu pomiędzy hotelem a ESL Areną.

W turnieju League of Legends, który organizowany jest we współpracy z Riot Games, w puli nagród znalazło się 80 000 złotych, zaś w CS:GO – 70 000 złotych. O komentarz turniejów LoL-a zadba Michał „Avahir” Kudliński wraz z Teamem Frenzy, a rozgrywki CS:GO poprowadzą Maciej „Morgen” Żuchowski i Kuba „KubiK” Kubiak.

Ograniczona liczba kibiców będzie mogła śledzić zmagania w ESL Arenie na żywo. Więcej informacji na temat możliwości pozyskania wejściówki na finały ESL Mistrzostw Polski w Katowicach pojawi się w późniejszym terminie.

Uczestnicy katowickiego turnieju wyłaniani są w eliminacjach internetowych, które zakończą się 25 kwietnia.


ŹRÓDŁOpro.eslgaming.com
Poprzedni artykułProcesory Intel Skylake-X i Kabylake-X mogą pojawić się już w czerwcu
Następny artykułCooler Master MasterPulse In-Ear – dokanałowe słuchawki dla użytkowników smartfonów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.