Epic Games zaoferowało darmowe zasoby, związane z grą Paragon. Dokładnie chodzi o assety, związane z tytułem, które mają być warte prawie 12 milionów dolarów. Dostęp do nich otrzymali wszyscy posiadacze licencji technologię Unreal Engine 4. Jak dla nas jest to ogromna baza danych, którą z pewnością wykorzysta wielu twórców, zarówno grafików jak i deweloperów.

Sama gra Paragon miała być czymś nowym na rynku gier. Niestety, ale nie udało się jej zdobyć zbyt dużego grona użytkowników. Sporo osób upatruje tutaj sukces, jaki odniosła gra Fortnite.


Poprzedni artykułApril 1 Day Fun – Sword Coast High – studio Beamdog i Prima Aprilis
Następny artykułROCCAT Horde AIMO – klawiatura z klawiszami Membranical
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.