Studio deweloperskie Dodge Roll oraz wydawca Devolver Digital udostępniły darmową aktualizację o nazwie Supply Drop. Rozszerza ona świat Enter the Gungeon o prawie 200 nowych komnat wypełnionych nową bronią, wrogami, towarzyszami, bossami i kapliczkami. Gracze mogą natrafić na nowe giwery takie jak Bullet Gun – spluwa, która wygląda jak pocisk, który strzela spluwami, które strzelają pociskami.

Pojawiają się też nowi towarzysze, jak choćby Ser Junkan, który staje się tym silniejszy i potężniejszy, im więcej złomu walającego się po Gungeonie zbierzemy do ekwipunku naszej postaci. Na doświadczonych rewolwerowców w jednej z komnat czyha nowy, niebezpieczny boss – Mine Flayer!

Enter the Gungeon to tytuł z gatunku dungeon crawler, połączony z ostrą strzelanką. Bohaterami jest banda wyrzutków czekających na okazję do postrzelania, zwinięcia łupów i zdobycia znajdującego się w Lochu Giwer legendarnego skarbu: pistoletu, który potrafi zabić przeszłość.


Poprzedni artykułGhost Recon: Wildlands – ujawniono wymagania sprzętowe gry
Następny artykułBioStar ujawnia dwie płyty mini-ITX X370-GTN i B350-GTN dla AM4
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.