Dodge Roll Games i Devolver Digital ogłaszają premierę Enter the Gungeon w sklepie Windows 10 Store. Jest to tytuł z gatunku dungeon crawler, połączony z ostrą strzelanką. Bohaterami jest banda wyrzutków czekających na okazję do postrzelania, zwinięcia łupów i zdobycia znajdującego się w Lochu Giwer legendarnego skarbu: pistoletu, który potrafi zabić przeszłość.

Przy okazji twórcy pragną wspomnieć, że ów balistyczny, osadzony w proteańskich lochach action-RPG jest częścią inicjatywy Xbox Play Anywhere. Oznacza to możliwość gry na konsoli i komputerze z Windows 10 bez konieczności dwukrotnego kupowania gry. Prócz tego istnieje możliwość współdzielenia między platformami zapisy stanu rozgrywki.


Poprzedni artykułNetherRealm i Warner Bros przedstawiają nam Kobietę-Kot z gry Injustice 2
Następny artykułStrategia MegaGlest trafiła na platformę Steam
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.