Wydawca Gaijin Entertainment poinformował o pracach nad grą Enlisted. Jest to produkcja rozwijana przez studio Darkflow Software, w której wcielimy się w rolę żołnierzy w dwóch wielkich kampaniach. Chodzi o Operację Tajfun, czyli bitwę pod Moskwą, oraz Operację Overlord, czyli walki o Normandię. Każda kampania ukaże kilka etapów zmagań, które w trakcie prawdziwych wojen trwały wiele tygodni lub miesięcy.

Enlisted zaoferuje walkę samodzielnie lub w plutonie. W jednej potyczce będzie mogło się zmagać do 100 graczy jednocześnie, a otoczenie będzie w pełni destrukcyjne. To wszystko ma zapewnić autorski silnik Dagor Engine, znany z War Thunder.

Enlisted

Aby móc zagrać w Enliste, należy zakupić odpowiednie paczki. Oferują one unikalne bronie oraz jedną kampanię. Za 50 dolarów można natomiast otrzymać dwie dostępne kampanie, trzy unikalne bronie i udział w zamkniętych beta testach.

Enlisted


Poprzedni artykułUbisoft kolejny raz pozwala za darmo pobrać 7 swoich gier
Następny artykułWarhammer 40.000: Inquisitor – Martyr – otwarty świat dla graczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.