Udostępniono darmową aktualizację do gry Elite Dangerous: Horizons o nazwie The Commanders. Jedną z najciekawszych nowości jest możliwość pilotażu jednego statku z innymi graczami. Opcja ta pozwala na maksymalnie 3 użytkowników, w zależności od wielkości okrętu. Po utworzeniu wspólnej grupy, każdy z graczy otrzymuje konkretną rolę. Pilot będzie mógł sterować statkiem i używać systemu nawigacji.

Wojownik przejmie kontrolę nad uzbrojeniem statku, takim jak myśliwce. Strzelec natomiast będzie współpracował z wojownikiem.

Kolejną nowością jest system Holo-Me do tworzenia postaci. Użytkownicy otrzymują bogaty zestaw opcji do zmiany wyglądu swojego bohatera.

Osoby nie posiadające rozszerzenia Horizons nadal otrzymują sporo nowości. Dodano nową kamerę z wieloma widokami. Właściciele okrętów mogą je jeszcze bardziej dopasowywać pod siebie, nadając imiona i umieszczając plakietki na zewnątrz.

Pojawiły się także bazy na asteroidach, a także wielkie okręty. Tych drugich można używać do tymczasowego dokowania mniejszych statków.


Poprzedni artykułSyberia 3 – aktorka Anna Dereszowska o dubbingu Kate Walker
Następny artykułAMD Ryzen 5 1600X podkręcony do wartości 5.9GHz. Pobił rekord dla 6-rdzeniowego procesora
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.