Studio Frontier Developments zamierza w najbliższym czasie dodać oficjalne wsparcie dla Oculus Rift w grze Elite: Dangerous. Jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ od stycznia gra obsługuje jedynie wersję 0.6. Odpowiednia aktualizacja ma się ukazać w okolicach 28 marca, dla wszystkich posiadaczy podstawowej edycji lub dodatku Horizon.

Samo Elite: Dangerous pojawiło się w usłudze Oculus Store, w którym dostępne jest w kilku różnych edycjach. Osoby, które chcą otrzymać grę w wydaniu zintegrowanym ze wspomnianym sklepem, mogą poprosić studio Frontier Developments o bezpłatny kod.


ŹRÓDŁOtechreport.com
Poprzedni artykułCyberpunk 2077 może pojawić się między 2018, a 2021 rokiem
Następny artykułCroteam udostępnia źródła Serious Engine v1.10
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.