Electronic Arts i studio Respawn Entertainment zaprezentowało pierwszy trailer dla gry Titanfall 2. Warto nadmienić, że krótki filmik udostępniono z polskimi napisami, co jest ukłonem ze strony EA. Akcja rozgrywa się na terenie lasu tropikalnego, w którym widzimy kapsułę oraz gigantyczny kombinezon bojowy. Z tego, co można zauważyć, deweloperzy dodadzą nową broń w postaci miecza.

Uzupełni to tym samym obecny arsenał, składający się z karabinów i wyrzutni rakiet. A na premierę gry poczekamy sobie do 12 czerwca, czyli niecałe dwa miesiące.


Poprzedni artykułASRock zaktualizuje firmware dla płyt głównych z gniazdem LGA2011-3
Następny artykułWindows XP trzecim najpopularniejszym systemem na świecie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.