Firma Electronic Arts zaprezentowała pierwszy film z rozgrywki w Mass Effect: Andromeda. Wszyscy są oczywiście zaskoczeni tym faktem, a możliwe było obejrzenie tego na żywo podczas konferencji PlayStation Meeting. Zarejestrowany film ma 3 minuty rozgrywki, gdzie główny bohater Ryder i jego zespół zwiedzają jakąś placówkę obcej cywilizacji. Grafika na filmie wygląda całkiem przyzwoicie, a jedną z nowości w grze jest silnik z tyłu pancerza.

Cała rozgrywka została pokazana na konsoli PlayStation 4 Pro, zatem możemy się spodziewać jeszcze lepszej jakości grafiki na komputerach PC. Tytuł ma się ukazać w pierwszych miesiącach 2017 roku.


Poprzedni artykułGra DOOM odtworzona w kilka tygodni na silniku Doom 1
Następny artykułModerzy odtworzyli poradnik gry z DOOM na silniku Doom 2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.