Studio Eidos-Montreal rozpoczęło poszukiwania programisty, który doda tryb wieloosobowy do silnika Dawn Engine. Zatrudniona osoba będzie musiała zaprojektować i wdrożyć system sieciowy w silniku gry. Prócz tego będzie wymagana pełna współpraca z zespołami programistów, aby mogli oni zintegrować i użyć wspomnianej funkcji. Studio wymaga również pewnej pasji do gier wideo, a osoba lubiąca rozgrywkę wieloosobową będzie oceniana lepiej.

Silnik Dawn Enigne został zaprojektowany dla gry Deus Ex: Mankind Divided oraz przyszłych projektów. Wydaje się, że studio szykuje nam jakiś nowy tytuł w zanadrzu, ponieważ seria Deus Ex będzie miała dłuższy przestój. Spowodowany jest on miernymi wynikami sprzedaży gry.


ŹRÓDŁOdualshockers.com
Poprzedni artykułBlizzard zapowiedział bohatera Pięść Zagłady dla Overwatch
Następny artykułTitanic: Honor and Glory – udostępniono demo gry po kilku latach prac
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.