Egosoft zaprezentowało przedsmaki gry X4: Foundations. Prezentacja miała miejsce podczas konferencji XCon 2017, która ściągnęła mnóstwo fanów. Deweloperzy przeprowadzili transmisję na żywo, dzięki czemu cały świat mógł się dowiedzieć wielu nowości. Aktualnie trwają prace na X4, która ma być jeszcze większa i bardziej rozbudowana od serii X3.

Egosoft przygotuje do dyspozycji graczy różne typy statków. Będzie można nimi polatać i je modyfikować. Prócz tego wprowadzono komputerowego pilota, który nas zastąpi, podczas naszej nieobecności na mostku.

Tworzenie i rozbudowa stacji kosmicznych ma być jeszcze bardziej swobodna, niż dotychczas. Pojawi się specjalna mapa do zarządzania takową stacją. Na koniec warto wspomnieć o rozwoju. Otóż będzie on uzależniony od popytu i podaży. Rasy i frakcje będą korzystały z tego samego systemu, co gracz


Poprzedni artykułOto 15 minutowy film z rozgrywki w Elex od studia Piranha Bytes
Następny artykułGenesis RX85 z z przełącznikami Kailh Brown, Kailh Red i Kailh Blue
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.