Koei Tecmo udostępniło kolejny krótki film o grze Dynasty Warriors 9. Tytuł ten jest luźno powiązany z opowieścią O trzech Królestwach. W grze dostajemy pod swoje władanie postać, stajemy po jednej ze stron konfliktu i mamy za zadanie przejąć bazę wroga. Gra przeprowadza nas fabularnie również przez okresy Cesarstwa Chińskiego. W najnowszej odsłonie przeniesiemy się do II/III wieku naszej ery i przeżyjemy przygody podczas tamtejszej wojny domowej.

W nowym filmie możemy dowiedzieć o tymczasowym wzmacnianiu umiejętności. Wystarczy przygotować odpowiedni posiłek i go zjeść.

Będzie dostępny także system tworzenia i ulepszania broni. Gracze będą musieli odblokować swoje umiejętności, dzięki specjalnym zwojom. Będzie można także wytwarzać różne inne akcesoria.

Na koniec trzeba wspomnieć o własnym wierzchowcu, który umożliwi nam szybsze podróżowanie. Na początku nasz koń będzie posiadał niskie umiejętności, ale dzięki jeżdżeniu zostaną one odpowiednio ulepszone.


Poprzedni artykułBlizzard udostępnił aktualizację 7.3.5 do gry World of Warcraft
Następny artykułHumble Manga Bundle Attack on Titan Universe – manga za grosze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.