Już 26 sierpnia zobaczymy pokaz gry Dying Light 2. Prezentacja odbędzie się w godzinach 20 – 23 czasu polskiego i będzie transmitowana na żywo w Internecie. Techland chce tym samym jeszcze bardziej podgrzać całą atmosferę przed oficjalną premierą gry. Ta została zapowiedziana na wiosnę 2020 roku. Czy firmie uda się znowu podbić świat parkourem oraz tematyką zombie?

Dying Light 2 ma mieć jeszcze bardziej otwarty świat, niż znamy z poprzedniej części gry. Akcja rozgrywać się będzie około 15 lat po wydarzeniach w Dying Light. Całe rejony pogrążone będą w chaosie. Wirus spowodował ogromne spustoszenie i przetrwała tylko garstka nielicznych. W mieście zaczęły się tworzyć różne frakcje, zarówno te dobre, jak i te złe.


Poprzedni artykułMousesports po zmianach w składzie
Następny artykułAcer Predator XN253QX – monitor dla profesjonalnych graczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.