Realmforge Studios i Kalypso Media udostępnili grę Dungeons III. Gracz wciela się w postać Władcy Podziemi i musi rozbudować swoją siedzibę. Jego zadaniem jest także obrona siedziby przed nieproszonymi gośćmi. Twórcy udostępnili też zabawny zwiastun premierowy. Film ukazuje nam wyrywki z samej gry. Odgłosy i lecąca muzyka ukazują zabawniejszy obraz tego wspaniałego tytułu.

Dungeons 3 oferuje kampanię dla jednego gracza oraz tryby wieloosobowe, w których możemy rywalizować z innymi graczami bądź połączyć siły w kooperacji.


Poprzedni artykułPawłowski i Sabat, użyczą głosów postaciom w Call of Duty: WWII
Następny artykułCooler Master odświeża zasilacze z serii MasterWatt
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.