Miłośnicy karcianki Gwint mają powód do radości. Studio CD Projekt RED, twórcy bijącej rekordy popularności serii Wiedźmin, zapowiedziało drugi już oficjalny turniej w ich najnowsze, zdobywające równie dużą popularność co poprzednie gry, dziecko. Najnowszy turniej Gwinta ma być widowiskową walką najlepszych graczy z najlepszymi o pulę nagród sięgającą kwoty 25 tysięcy dolarów. Całe przedsięwzięcie ma mieć miejsce 25 sierpnia w trakcie targów Gamescon w Kolonii w Niemczech.

Od chwili obecnej aż do 1 sierpnia na oficjalnej stronie Gwinta dostępne będą zapisy do turnieju. Siedmiu graczy będzie wybranych spośród wszystkich zgłoszonych osób na podstawie ich pozycji w rankingu. Ostatnie, ósme miejsce to tak zwana Wilcza Karta dla zwycięzcy klasyfikacji, które będą rozgrywane na terenie targów 24 sierpnia. Właściwa rywalizacja ma trwać od 25 do 26 sierpnia i całość będzie transmitowana na platformie Twitch.

Gwint dostępny jest do pobrania za darmo już teraz na komputery z systemem Windows oraz na konsole Playstation 4 oraz Xbox One.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments