Grey Box, Six Foot oraz niezależny developer Yager udostępnili aktualizację 1.9.0 do gry Dreadnought. Wprowadzono efektowną mapę osadzoną w wulkanicznym środowisku Io, jednego z księżyców Jowisza. Można również wykorzystać dwa nowe statki kosmiczne – drednot Hanuman oraz ciężki krążownik artyleryjski Tunmen. Dobrą wiadomością dla graczy jest także fakt, że od teraz dla każdego będzie dostępny zestaw standardowych przedmiotów kosmetycznych, składający się z dwóch emblematów, trzech poszyć i pięciu malowań. Dzięki temu każdy już na starcie będzie mógł nadać swojemu statkowi indywidualnego sznytu.

Usprawnieniom poddano również mechanizmy matchmakingu i misji ćwiczeniowych dla graczy. Zmieniono system nagród – osiągnięcia w grze przekładają się teraz na redukcję czasów odnowienia umiejętności dostępną jako bonus bitewny dla flot gracza.


Poprzedni artykułRadeon RX Vega 64 pokonuje GeForce GTX 1080 Ti w DX12?
Następny artykułGAMDIAS Achilles – gamingowe fotele z podświetleniem RGB
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.