Valve rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Dota 2 Short Film Contest 2019. Jest to okazja do zaprezentowania krótkiej historii ze świata DOTA 2 w ciekawy sposób. Wybrano format wideo w rozdzielczości minimum 1080p i maksymalnym czasu trwania 90 sekund. Użytkownicy mogą korzystać z możliwości Dota 2 Steam Workshop oraz wszystkich dostępnych materiałów, należących do Valve.

Do udziało w konkursie Dota 2 Short Film Contest 2019 zaproszeni są również fani, którzy będą oceniali na bieżąco zgłoszenia. Czas na zgłoszenia jest do 7 sierpnia 2019 roku, czyli dzień przed finałem turnieju The International 2019. A nagrody są również zacne:

  1. miejsce – 25 000 dolarów
  2. miejsce – 10 000 dolarów
  3. miejsce – 5 000 dolarów
  4. reszta miejsc – 500 dolarów

Prócz nagrody pieniężnej poszczególni twórcy zdobędą popularność wśród społeczności DOTA 2. Warto zapoznać się z wytycznymi do konkursu filmów Dota 2.


ŹRÓDŁOblog.dota2.com
Poprzedni artykułChernobylite ufundowane na Kickstarterze za ponad 200 tys. dolarów
Następny artykułSteep za darmo w sklepie Uplay. Spróbuj sił w sportach zimowych
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.