Valve udostępniła dla wszystkich posiadaczy The International 2017 Battle Pass w grze DOTA 2 kampanię fabularną – Siltbreaker: Act I. Z opisu możemy przeczytać, że uśpione w głębinach Mrocznej Rafy zło przebudziło się. Aby je pokonać trzeba zwołać Konklawe Morza.

W zabawie bierze udział do trzech graczy, którzy muszą stawić czoła dużej liczbie potworów i pułapek. W każdej ze strof do zdobycia są trzy gwiazdki, a przy maksymalnej nocie otrzymujemy skarb. Podczas zabawy zdobywamy również artefakty, które zapewniają nam dodatkowe korzyści.


ŹRÓDŁOblog.dota2.com
Poprzedni artykułKilling Floor 2 z wydarzeniem Symmer Sideshow i darmowym graniem
Następny artykułWolfenstein II: The New Colossus – wcielimy się ponownie w Blazkowicza
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.