Gracze w DOOM potrafią ciągle zaskakiwać. Ostatnim razem jeden z fanów ukończył grę w ciągu 5 godzin, na najwyższym poziomie trudności, bez ani jednego zginięcia. Tym razem użytkownik o nazwie Zomaister udostępnił film, w którym przechodzi całą kampanię, przy użyciu tylko jednej broni – pistoletu. Podczas całej rozgrywki nie użył ani razu broni z wyższej półki, a jedynie skorzystał z pomocy granatów.

Jak dla nas jest to bardzo dobre osiągnięcie. Coś na wzór przejścia gry Dead Space na najwyższym poziomie trudności z piłą plazmową.


Poprzedni artykułAlbion Online Beta wchodzi w końcowy etap testów
Następny artykułASRock H110M-STX – pierwsza płyta główna w formacie STX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.