Na serwerach Bethesda pojawiła się piąta darmowa aktualizacja dla gry DOOM. Pojawił się nowy tryb gry – Infernal Run, podobny do gry w piłkę ręczną. Dodano boty do trybu wieloosobowego w trybach Team Deathmatch i Deathmatch. Zwiększono maksymalny poziom doświadczenia w trybie wieloosobowym i dodano za to nagrodę – DOOM Marine Armor (Praetor Suit). Na koniec ciekawostka, której nie ujawniono.

Otóż usunięto z plików gry zabezpieczenie Denuvo. Było ono dostępne od samego początku, ale szybko zostało złamane przez użytkowników.


ŹRÓDŁOvg247.com
Poprzedni artykułGPU-Z 1.14.0 z obsługą nowych kart graficznych i poprawionymi błędami
Następny artykułCall of Duty: Modern Warfare Remastered z grudniową aktualizacją
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments