DOOM II to gra legenda. Została ona stworzona przez firmę id Software i wydana na komputery PC przez GT Interactive 30 września 1994 roku. Od tamtej pory udało się odkryć praktycznie wszystkie sekrety, jakie twórcy ukryli w grze. Ale prawie robi wielką różnicę. Pozostał jeden, który kilka dni temu został rozwiązany. Gracz o pseudonimie Zero Master rozwiązał zagadkę tego tajemniczego schowka.

Znajdował się on na mapie Industrial Zone. Okazało się, że do jego odblokowania potrzebny był jeden potworów. Miał on popchnąć daną osobę na teleport, który przenosił w inne miejsce. Tylko w ten sposób dało się zaliczyć schowek.


Oczywiście sukcesu pogratulował sam John Romero i objaśnił pokrótce sposób działania sekretu.


Poprzedni artykułTrzeci dzień rozgrywek na FACEIT Major za nami – podsumowanie dnia.
Następny artykułDreamHack Open Montreal 2018: Team Kinguin słabsze od Red Reserve
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.