Bethesda nie próżnowała przed E3 2019 i zaprezentowała szereg filmów dotyczących gry DOOM Eternal. Tytuł ten ma się ukazać już 22 listopada 2019 roku. Będzie to bezpośrednia kontynuacja DOOMa z 2016 roku. Tym razem nasz bohater trafi na Ziemie, która została po części opanowana przez legiony demonów. Naszym celem, prócz zniszczenia wszelkiego zła, będzie eliminowanie wrogó na przeróżne sposoby.

I tutaj właśnie DOOM Eternal może się okazać dość ciekawy. Id Software dodało bowiem manewry w powietrzu, które mogą urozmaicić rozgrywkę. Prócz tego będzie dostępny tryb gry wieloosobowej, który tak wszyscy uwielbiają.


Poprzedni artykułCyberpunk 2077 ze zwiastunem na E3 2019 i aktorem Keanu Reevesem
Następny artykułESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019: Aristocracy – drużyna zwycięzców
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.