Bethesda i portal VG247.com udostępnili 11-minutowy film z rozgrywki w DOOM Eternal. Pokaz ten miał miejsce podczas targów E3 2019. Z filmu widać początek rozgrywki, jak DOOM Slayer idzie przez stację kosmiczną i personel go rozpoznaje. Następnie rozpoczyna się walka i możemy zobaczyć cały arsenał przeróżnych broni, dubeltówka z hakiem, ostrza przy dłoniach, uderzenia wykańczające, wyrzutnię rakiet, broń plazmową i wiele innych.

W DOOM Eternal trafiamy na Ziemię, która została po części opanowana przez legiony demonów. Musimy ocalić planetę od zagłady.


Poprzedni artykułWorld War 3 do przetestowania za darmo przez weekend!
Następny artykułNa czym został uruchomiony Cyberpunk 2077 podczas targów E3 2019
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.