Clear_strelok to fan gry Doom i postanowił lekko ją odświeżyć, tworząc Doom 3: Redux. Deweloper poprawił drastycznie szatę graficzną, dzięki wykorzystaniu Sikkmod, autorstwa sikkpina, a także paczek tekstur Wulfena i Monoxeada.

Warto zaznaczyć, że owe modyfikacje były wykorzystywane wiele razy, ale ze względu na częste zmiany, stosowanie ich razem powodowało spore konflikty w plikach. Do tego sama gra posiadała sporo błędów.

Dzięki odpowiednim modyfikacjom gra uzyskała różne poziomy jakości tekstur, slider FOV, różne metody antyaliazingu, nowoczesne rozdzielczości i wiele więcej.


ŹRÓDŁOtweaktown.com
Poprzedni artykułid Software ogłasza darmowy weekend Doom 4 Beta
Następny artykułAsus Spatha – mysz dla graczy z serii ROG
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.