Firma NVIDIA ma przyjemność poinformować o akcji „Dołącz do ekipy”. W ramach obowiązującej promocji „Dołącz do ekipy”, osoby które zakupią kartę graficzną GeForce GTX 1080 Ti lub GeForce GTX 1080, albo wyposażonego w nią notebooka lub komputer, otrzymają grę The Crew 2 PC Standard Edition. Akcja promocyjna potrwa do 3 lipca 2018 roku lub wcześniejszego wyczerpania się zapasów. Partnerami akcji są m.in. sklepy morele.net, Proline i x-kom.

The Crew 2 to emocjonujące wyścigi na urozmaiconych terenach Ameryki Północnej z wykorzystaniem m.in. samochodów, ciężarówek, motocykli, łodzi i samolotów. Premiera gry zaplanowana jest na 29 czerwca tego roku.

NVIDIA - dołącz do ekipy - The Crew 2


Poprzedni artykułLegatus Pack – zawartość w Star Citizen za jedyne 27 000 dolarów
Następny artykułONRUSH – zasiądź za sterami maszyny i walcz drużynowo o wygraną
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.