Electronic Arts cały czas przygotowuje dodatek In the name of the Tsar do gry Battlefield 1. Użytkownik Westie nagrał ponad godzinny materiał z rozgrywki. Można zobaczyć jedną z nowych map – Przełęcz Łupkowską (Lupkow Pass), która pojawi się razem z dodatkiem. Łącznie ma się pojawić 6 nowych map, tryb Supply Drop, rosyjska armia, bataliony kobiece oraz nowe rodzaje broni.

Wspomniane bronie można zobaczyć na kilkuminutowym nagraniu tego samego użytkownika. Są to: nóż, maczeta, niewypał granatu oraz siekiera.


Poprzedni artykułKingdom Hearts III w świecie Disneya i Square Enix
Następny artykułGeese Howard dołączy do ekipy bohaterów z Tekken 7
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.