Firmy Private Division i V1 Interactive ujawniły pierwsze informacji dotyczące gry Disintegration. Tytuł ten zostanie wydany na komputery osobiste w 2020 roku w cenie około 50 dolarów. Główną platformą sprzedaży będzie w tym wypadku Steam. Za projekt odpowiada Marcus Lehto, obecnie pełniący funkcję prezesa i Game Directora. Warto nadmienić, że wcześniej pracował, jako dyrektor kreatywny w Bungie oraz współtworzył serię Halo.

W Disintegration gracze ruszają do nieodległej przyszłości, gdzie ludzkość stanęła na krawędzi zagłady. Mając nadzieję na przetrwanie, ludzie zwracają się w stronę technologii. Poprzez proces znany jako „integracja”, ludzki mózg zostaje usunięty i chirurgicznie wszczepiony w instalację cybernetyczną. Niespodziewanie pojawia się wrogowie, znani jako Rayonne. Widząc swoją dominację nad ludźmi, rozpoczynają ich wyłapywanie i zmuszanie do cybernetycznej integracji.

Jako gracz wcielamy się w postać Romera Shoala, eksperta pilotażu Gravcycle. Jest to czterosilnikowy pojazd latający, który pierwotnie służył do misji ratunkowych. W obliczu najazdu został przekształcony w maszynę bojową. Romer dowodzi niewielkim oddziałem ruchu oporu, którego zadaniem jest ocalenie niedobitków ludzkości.

Deweloperzy przewidzieli trzy różne tryby gry dla wielu osób. W każdym z nich będą dostępne różne mapy oraz sposoby działania. Gracze będą mogli wybrać spośród różnych załóg, z których każda posiadać będzie niepowtarzalną konfigurację broni i rolę w walce.


Poprzedni artykułMousesports z awansem do następnej fazy Majora!
Następny artykułASUS ROG STRIX X370-I GAMING – testy płyty głównej mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.