Firmy Private Division i V1 Interactive ujawniły pierwsze informacji dotyczące gry Disintegration. Tytuł ten zostanie wydany na komputery osobiste w 2020 roku w cenie około 50 dolarów. Główną platformą sprzedaży będzie w tym wypadku Steam. Za projekt odpowiada Marcus Lehto, obecnie pełniący funkcję prezesa i Game Directora. Warto nadmienić, że wcześniej pracował, jako dyrektor kreatywny w Bungie oraz współtworzył serię Halo.

W Disintegration gracze ruszają do nieodległej przyszłości, gdzie ludzkość stanęła na krawędzi zagłady. Mając nadzieję na przetrwanie, ludzie zwracają się w stronę technologii. Poprzez proces znany jako „integracja”, ludzki mózg zostaje usunięty i chirurgicznie wszczepiony w instalację cybernetyczną. Niespodziewanie pojawia się wrogowie, znani jako Rayonne. Widząc swoją dominację nad ludźmi, rozpoczynają ich wyłapywanie i zmuszanie do cybernetycznej integracji.

Jako gracz wcielamy się w postać Romera Shoala, eksperta pilotażu Gravcycle. Jest to czterosilnikowy pojazd latający, który pierwotnie służył do misji ratunkowych. W obliczu najazdu został przekształcony w maszynę bojową. Romer dowodzi niewielkim oddziałem ruchu oporu, którego zadaniem jest ocalenie niedobitków ludzkości.

Deweloperzy przewidzieli trzy różne tryby gry dla wielu osób. W każdym z nich będą dostępne różne mapy oraz sposoby działania. Gracze będą mogli wybrać spośród różnych załóg, z których każda posiadać będzie niepowtarzalną konfigurację broni i rolę w walce.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments