Firmy Private Division i V1 Interactive udostępniły grę Disintegration. Akcja dzieje się w przyszłości na Ziemi dotkniętej zmianami klimatycznymi, przeludnieniem, niedoborami żywności oraz globalną pandemią, które doprowadziły do upadku narodów i postawiły ludzkość na krawędzi wymarcia. Naukowcy podjęli środki, za pomocą których ludzki mózg można było usunąć i chirurgicznie zamknąć w robotycznej zbroi

Proces ten znany jest jako Integracja. Miało to być tymczasowe rozwiązanie wobec nieuniknionego kryzysu. Jako gracz wcielamy się w postać Romera Shoala, eksperta pilotażu Gravcycle. Jest to czterosilnikowy pojazd latający, który pierwotnie służył do misji ratunkowych. W obliczu najazdu został przekształcony w maszynę bojową. Romer dowodzi niewielkim oddziałem ruchu oporu, którego zadaniem jest ocalenie niedobitków ludzkości.

Deweloperzy Disintegration przewidzieli trzy, różne tryby gry dla wielu osób. W każdym z nich będą dostępne różne mapy oraz sposoby działania. Gracze mogą wybrać spośród różnych załóg, z których każda posiadać będzie niepowtarzalną konfigurację broni i rolę w walce.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments