Disintegration

Zapowiedziano grę Disintegration – strzelankę w klimatach science fiction z perspektywy pierwszej osoby. Prace nad nią są prowadzone przez studio V1 Interactive, które jest wspierane przez firmy Private Division oraz Take Two Interactive. Disintegration ma zostać zaprezentowane już za niecały miesiąc, podczas imprezy Gamescom 2019. Premiera gry została zapowiedziana na 2020 rok.

Współzałożycielem studia V1 Interactive jest Marcus Lehto, obecnie pełniący funkcję prezesa i Game Directora. Warto nadmienić, że wcześniej pracował, jako dyrektor kreatywny w Bungie oraz współtworzył serię Halo.

Niezwykle ekscytująca była nie tylko możliwość stworzenia nowej gry, ale i całego studia. Wspaniale jest móc podzielić się wreszcie tym, nad czym pracuje nasz wyjątkowy zespół. Nie możemy się doczekać, aby zaprezentować światu naszą nową grę w przyszłym miesiącu.

– powiedział Marcus Lehto

Mamy szczęście pracować z kimś takim, jak Marcus – prawdziwą ikoną wśród twórców gier, którego kreatywność wpłynęła na całą branżę. Byliśmy z Marcusem oraz zespołem V1 Interactive od momentu powstania studia i widzieliśmy, jak ta organizacja się rozwija w trakcie naszej współpracy. Dlatego jesteśmy przekonani o wysokiej jakości Disintegration i nie możemy się doczekać, aby zaprezentować to nowe, wyjątkowe doświadczenie, które jeszcze bardziej poszerzy ofertę Private Division.

– powiedział Michael Worosz, wiceprezes wykonawczy oraz dyrektor Private Division.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments