Bethesda Softworks wypuściła krótki zwiastun gry Dishonored 2 o tytule: Dishonored 2 Live Action Trailer – Take Back What’s Yours. Firma postanowiła połączyć grę aktorską z efektami specjalnymi. I musimy przyznać że wyszło to całkiem ładnie. Mamy pokazanych głównych bohaterów: Emily Kaldwin i Corvo Attano. Jednakże większość uwagi skupia się na naszej bohaterce.

Premiera gry Dishonored 2 została zaplanowana na 11 listopada. Akcja gry odbywać się będzie w Karnace, mieście znajdującym się na południowym wybrzeżu Serkonos. Cały tytuł powstaje na nowym autorskim silniku Void, opartym na id Tech 6, który napędza tegorocznego Dooma. Sam tytuł osadzony został w świecie łączącym elementy tzw. steampunku z przełomu XIX i XX wieku.


Poprzedni artykułInno3D prezentuje GeForce GTX 1050 Twin X2 i GTX 1050 Compact
Następny artykułPoznań Game Arena 2016 – wrażenia z targów gier i rozrywki #3
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.