Blizzard rozpoczął 14 sezon Diablo III. Kolejne wydarzenie sezonowe daje graczom możliwość przeżywania przygód wzbogaconych o uwielbiane przez wszystkich elementy świata Diablo i zdobywania pokaźnych łupów. Przybliżona data zakończenia sezonu ma nastąpić w niedzielę, 16 września o 17:00 czasu pacyficznego w Ameryce Północnej, 17:00 czasu polskiego w Europie oraz o 17:00 czasu koreańskiego w Azji.

Motyw sezonu: Sezon Chciwości

  • Za każdym razem, gdy napotkasz Goblina skarbnika, będzie mu towarzyszyć jego brat bliźniak, co oznacza dwa razy więcej nagród – podwojenie nie wpływa na liczbę goblinów przyzywanych przez Kapliczkę Bandytów, pojawiających się w „Szczelinach” goblinów i w Krainie Chciwości.
  • Jeśli napotkasz duet Tęczowych goblinów, stworzone przez nie portale będą prowadzić do tej samej instancji Kaprysowa.
  • Zajrzyj do naszego poradnika, gdzie znajdziesz szczegóły na temat różnych rodzajów goblinów.

 Nagrody za postępy sezonowe

  • Wykonuj postępy sezonowe, by zdobyć buty i spodnie z ekskluzywnego zestawu Zdobywcy.
  • Możesz również zdobyć nowe ramki portretu gracza inspirowane legendarnym magiem, Tal Rashą, jak również proporzec dedykowany Tyraelowi.

Rotacja sezonowa

  • W ramach uczczenia Sezonu Chciwości do trybu Podboju powracają dobrze znane wyzwania: Skąpstwo, Demon Szybkości, Dobra dniówka, Boskość oraz Wieki wojen; jak również ich hardkorowe odpowiedniki: Skąpnica, Pragnienie szybkości, Nie mogę się powstrzymać, Lwie Serce oraz Dynastia.
  • Jak zwykle rotują również zestawy pancerza dostępne w Darze Haedriga – w każdym sezonie można zdobyć jeden zestaw na gracza, przechodząc rozdziały II, III i IV w ramach postępów sezonowych.
    • Barbarzyńca: Dziedzictwo Raekor; Krzyżowiec: Pancerz Akkhana; Łowczyni demonów: Wcielenie Marudera; Mnich: Zasięg Iny; Nekromanta: Całun Mistrza Plagi; Szaman: Nawiedzenie Zunimassy; Czarownica: Magnum Opus Delsere.

 


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments