Blizzard rozpoczął 14 sezon Diablo III. Kolejne wydarzenie sezonowe daje graczom możliwość przeżywania przygód wzbogaconych o uwielbiane przez wszystkich elementy świata Diablo i zdobywania pokaźnych łupów. Przybliżona data zakończenia sezonu ma nastąpić w niedzielę, 16 września o 17:00 czasu pacyficznego w Ameryce Północnej, 17:00 czasu polskiego w Europie oraz o 17:00 czasu koreańskiego w Azji.

Motyw sezonu: Sezon Chciwości

  • Za każdym razem, gdy napotkasz Goblina skarbnika, będzie mu towarzyszyć jego brat bliźniak, co oznacza dwa razy więcej nagród – podwojenie nie wpływa na liczbę goblinów przyzywanych przez Kapliczkę Bandytów, pojawiających się w „Szczelinach” goblinów i w Krainie Chciwości.
  • Jeśli napotkasz duet Tęczowych goblinów, stworzone przez nie portale będą prowadzić do tej samej instancji Kaprysowa.
  • Zajrzyj do naszego poradnika, gdzie znajdziesz szczegóły na temat różnych rodzajów goblinów.

 Nagrody za postępy sezonowe

  • Wykonuj postępy sezonowe, by zdobyć buty i spodnie z ekskluzywnego zestawu Zdobywcy.
  • Możesz również zdobyć nowe ramki portretu gracza inspirowane legendarnym magiem, Tal Rashą, jak również proporzec dedykowany Tyraelowi.

Rotacja sezonowa

  • W ramach uczczenia Sezonu Chciwości do trybu Podboju powracają dobrze znane wyzwania: Skąpstwo, Demon Szybkości, Dobra dniówka, Boskość oraz Wieki wojen; jak również ich hardkorowe odpowiedniki: Skąpnica, Pragnienie szybkości, Nie mogę się powstrzymać, Lwie Serce oraz Dynastia.
  • Jak zwykle rotują również zestawy pancerza dostępne w Darze Haedriga – w każdym sezonie można zdobyć jeden zestaw na gracza, przechodząc rozdziały II, III i IV w ramach postępów sezonowych.
    • Barbarzyńca: Dziedzictwo Raekor; Krzyżowiec: Pancerz Akkhana; Łowczyni demonów: Wcielenie Marudera; Mnich: Zasięg Iny; Nekromanta: Całun Mistrza Plagi; Szaman: Nawiedzenie Zunimassy; Czarownica: Magnum Opus Delsere.

 


Poprzedni artykułNiewielka obudowa ITX wykonana ręcznie dla wymagających użytkowników
Następny artykułIntel prezentuje układ HEDT Cascade Lake-X – 28 rdzeni w akcji
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.